دریافت نوبت دکتر شاهین عباس زاده متخصص قلب و عروق, داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-shahin-abbas-zadeh

کد نظام پزشکی: 90217

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شاهین عباس زاده

متخصص: قلب و عروق, داخلی

اگر شما دکتر شاهین عباس زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شاهین عباس زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق, داخلی

نمونه کار های دکتر شاهین عباس زاده

ثبت نظر برای دکتر شاهین عباس زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شاهین عباس زاده

دکتر شاهین عباس زاده متخصص قلب و عروق, داخلی هستند. مطب دکتر شاهین عباس زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شاهین عباس زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شاهین عباس زاده متخصص قلب و عروق, داخلی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شاهین عباس زاده را مشاهده کنید.