رزرو نوبت اینترنتی دکتر مهرک پورزاهد گیلانی متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مهرک پورزاهد گیلانی

کد نظام پزشکی: 81723

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مهرک پورزاهد گیلانی

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر مهرک پورزاهد گیلانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مهرک پورزاهد گیلانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر مهرک پورزاهد گیلانی

ثبت نظر برای دکتر مهرک پورزاهد گیلانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مهرک پورزاهد گیلانی

دکتر مهرک پورزاهد گیلانی متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر مهرک پورزاهد گیلانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مهرک پورزاهد گیلانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مهرک پورزاهد گیلانی متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مهرک پورزاهد گیلانی را مشاهده کنید.