دریافت نوبت دکتر عبدالرسول جوان متخصص قلب و عروق, داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abdolrasoul-javan

کد نظام پزشکی: 43160

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عبدالرسول جوان

متخصص: قلب و عروق, داخلی

اگر شما دکتر عبدالرسول جوان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عبدالرسول جوان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق, داخلی

نمونه کار های دکتر عبدالرسول جوان

ثبت نظر برای دکتر عبدالرسول جوان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عبدالرسول جوان

دکتر عبدالرسول جوان متخصص قلب و عروق, داخلی هستند. مطب دکتر عبدالرسول جوان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عبدالرسول جوان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عبدالرسول جوان متخصص قلب و عروق, داخلی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عبدالرسول جوان را مشاهده کنید.