دریافت نوبت دکتر کورش سلیمان نژاد متخصص قلب و عروق, داخلی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-koorosh-soleyman-nezhad

کد نظام پزشکی: 67365

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کورش سلیمان نژاد

متخصص: قلب و عروق, داخلی

اگر شما دکتر کورش سلیمان نژاد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کورش سلیمان نژاد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق, داخلی

نمونه کار های دکتر کورش سلیمان نژاد

ثبت نظر برای دکتر کورش سلیمان نژاد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کورش سلیمان نژاد

دکتر کورش سلیمان نژاد متخصص قلب و عروق, داخلی هستند. مطب دکتر کورش سلیمان نژاد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کورش سلیمان نژاد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کورش سلیمان نژاد متخصص قلب و عروق, داخلی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کورش سلیمان نژاد را مشاهده کنید.