رزرو نوبت اینترنتی دکتر پریدخت نخستین داوری متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر پریدخت نخستین داوری

کد نظام پزشکی: 11707

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر پریدخت نخستین داوری

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر پریدخت نخستین داوری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر پریدخت نخستین داوری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر پریدخت نخستین داوری

ثبت نظر برای دکتر پریدخت نخستین داوری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر پریدخت نخستین داوری

دکتر پریدخت نخستین داوری متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر پریدخت نخستین داوری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر پریدخت نخستین داوری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر پریدخت نخستین داوری متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پریدخت نخستین داوری را مشاهده کنید.