دریافت نوبت دکتر کیهان صیادپور زنجانی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-keyhan-sayadpoor-zanjani

کد نظام پزشکی: 37738

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کیهان صیادپور زنجانی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر کیهان صیادپور زنجانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کیهان صیادپور زنجانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر کیهان صیادپور زنجانی

ثبت نظر برای دکتر کیهان صیادپور زنجانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کیهان صیادپور زنجانی

دکتر کیهان صیادپور زنجانی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر کیهان صیادپور زنجانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کیهان صیادپور زنجانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کیهان صیادپور زنجانی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کیهان صیادپور زنجانی را مشاهده کنید.