رزرو نوبت اینترنتی دکتر رویا عیسی تفرشی متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رویا عیسی تفرشی

کد نظام پزشکی: 31800

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رویا عیسی تفرشی

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر رویا عیسی تفرشی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رویا عیسی تفرشی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر رویا عیسی تفرشی

ثبت نظر برای دکتر رویا عیسی تفرشی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رویا عیسی تفرشی

دکتر رویا عیسی تفرشی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر رویا عیسی تفرشی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رویا عیسی تفرشی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رویا عیسی تفرشی متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رویا عیسی تفرشی را مشاهده کنید.