دریافت نوبت دکتر عنایت اله کریمیان متخصص جراحی عمومی فوق تخصص جراحی قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-enayatollah-karimian

کد نظام پزشکی: 30385

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عنایت اله کریمیان

متخصص: جراحی عمومی

فوق تخصص: جراحی قلب و عروق

اگر شما دکتر عنایت اله کریمیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عنایت اله کریمیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با جراحی عمومی

نمونه کار های دکتر عنایت اله کریمیان

ثبت نظر برای دکتر عنایت اله کریمیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عنایت اله کریمیان

دکتر عنایت اله کریمیان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق هستند. مطب دکتر عنایت اله کریمیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عنایت اله کریمیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عنایت اله کریمیان متخصص جراحی عمومی جراحی قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عنایت اله کریمیان را مشاهده کنید.