دریافت نوبت دکتر عباس لروند متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-abbas-lorvand

کد نظام پزشکی: 51905

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عباس لروند

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر عباس لروند هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عباس لروند هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر عباس لروند

ثبت نظر برای دکتر عباس لروند

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عباس لروند

عضو انجمن قلب وعروق ایران
عضو انجمن قلب اروپا
انجام اکوکاردیوگرافی، تست ورزش ،انژیوگرافی ومشاوره انژیوپلاستی وجراحی قلب.

دکتر عباس لروند متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر عباس لروند واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عباس لروند در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عباس لروند متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عباس لروند را مشاهده کنید.