رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید مسعود امیرخلیلی متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید مسعود امیرخلیلی

کد نظام پزشکی: 105471

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید مسعود امیرخلیلی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر سید مسعود امیرخلیلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید مسعود امیرخلیلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر سید مسعود امیرخلیلی

ثبت نظر برای دکتر سید مسعود امیرخلیلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید مسعود امیرخلیلی

دکتر سید مسعود امیرخلیلی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید مسعود امیرخلیلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید مسعود امیرخلیلی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید مسعود امیرخلیلی را مشاهده کنید.