رزرو نوبت اینترنتی دکتر رامین صفری راد متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رامین صفری راد

کد نظام پزشکی: 129965

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رامین صفری راد

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر رامین صفری راد هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رامین صفری راد هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر رامین صفری راد

ثبت نظر برای دکتر رامین صفری راد

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رامین صفری راد

دانش آموخته دانشگاه شهید بهشتی در رشته تخصصی بیماری های قلب و عروق
---------------
دارای مدرک بورد تخصصی کاردیولوژی از دانشگاه شهید بهشتی
----------------
عضو انجمن قلب اروپا
----------------

دکتر رامین صفری راد متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر رامین صفری راد واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رامین صفری راد در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رامین صفری راد متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رامین صفری راد را مشاهده کنید.