دریافت نوبت دکتر بهرام پیشگو متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-bahram-pishgoo

کد نظام پزشکی: 43477

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر بهرام پیشگو

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر بهرام پیشگو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر بهرام پیشگو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر بهرام پیشگو

ثبت نظر برای دکتر بهرام پیشگو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر بهرام پیشگو

روزهای زوج از ساعت 4 بعد از ظهر با تعین وقت قبلی
در این مطب اقدامات زیر انجام میشود:
نوار قلب (ECG)
اکو کاردیوگرافی داپلر رنگی (TDI)
هولتر ریتم 24تا 72ساعت
تست تشخیص گرفتگی عروق دست وپا (ABI)

دکتر بهرام پیشگو متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر بهرام پیشگو واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر بهرام پیشگو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر بهرام پیشگو متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر بهرام پیشگو را مشاهده کنید.