رزرو نوبت اینترنتی دکتر مازیار رستگار متخصص کودکان و نوزادان فوق تخصص قلب کودکان ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر مازیار رستگار

کد نظام پزشکی: 83561

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مازیار رستگار

متخصص: کودکان و نوزادان

فوق تخصص: قلب کودکان

اگر شما دکتر مازیار رستگار هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مازیار رستگار هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با کودکان و نوزادان

نمونه کار های دکتر مازیار رستگار

ثبت نظر برای دکتر مازیار رستگار

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مازیار رستگار

فوق تخصص فلب جنین و نوزاد متخصص کودکان و نوزادان فلوشیپ ریتمولوژی از لایپزیگ آلمان فلوشیپ پژوهش

دکتر مازیار رستگار متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان هستند. مطب دکتر مازیار رستگار واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مازیار رستگار در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مازیار رستگار متخصص کودکان و نوزادان قلب کودکان در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مازیار رستگار را مشاهده کنید.