رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد سپه دوست متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد سپه دوست

کد نظام پزشکی: 20479

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد سپه دوست

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی

اگر شما دکتر محمد سپه دوست هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد سپه دوست هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر محمد سپه دوست

ثبت نظر برای دکتر محمد سپه دوست

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد سپه دوست

دکتر محمد سپه دوست متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی هستند. مطب دکتر محمد سپه دوست واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد سپه دوست در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد سپه دوست متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد سپه دوست را مشاهده کنید.