رزرو نوبت اینترنتی دکتر رضا صابری همدانی متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر رضا صابری همدانی

کد نظام پزشکی: 28888

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر رضا صابری همدانی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر رضا صابری همدانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر رضا صابری همدانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر رضا صابری همدانی

ثبت نظر برای دکتر رضا صابری همدانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر رضا صابری همدانی

دکتر رضا صابری همدانی متخصص قلب و فوق تخصص بالون آنژیوپلاستی عروق قلبی و محیطی مدرک پزشکی عمومی خود را از دانشگاه علوم پزشکی فردوسی مشهد گرفته و سپس تخصص قلب را در دانشگاه شهید بهشتی تهران و فلوشیپ فوق تخصصی خود را در بیمارستان قلب شهید رجایی گذرانیده است او که عضو هیئت علمی می باشد از سال ۱۳۸۲ تا کنون به عنوان فوق تخصص آنژیوپلاستی مشغول به کار بوده و انجام اولین آنژیوگرافی و آنژیوپلاستی شهر قم را در رزومه خویش دارد. او همچنین چندین سال پزشک نمونه استان شده است و عضو انجمن قلب ایران و اروپا می باشد که به راستی لقب استاد برازنده اوست.

دکتر رضا صابری همدانی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر رضا صابری همدانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر رضا صابری همدانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر رضا صابری همدانی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر رضا صابری همدانی را مشاهده کنید.