رزرو نوبت اینترنتی دکتر شیما رضوی دشتی متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر شیما رضوی دشتی

کد نظام پزشکی: 105693

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شیما رضوی دشتی

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر شیما رضوی دشتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شیما رضوی دشتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر شیما رضوی دشتی

ثبت نظر برای دکتر شیما رضوی دشتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شیما رضوی دشتی

متخصص قلب و عروق بورد تخصصی بیماری های قلب و عروق

دکتر شیما رضوی دشتی متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر شیما رضوی دشتی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شیما رضوی دشتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شیما رضوی دشتی متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شیما رضوی دشتی را مشاهده کنید.