رزرو نوبت اینترنتی دکتر فروغ احمدی مجاوری متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر فروغ احمدی مجاوری

کد نظام پزشکی: 156666

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر فروغ احمدی مجاوری

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر فروغ احمدی مجاوری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر فروغ احمدی مجاوری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر فروغ احمدی مجاوری

ثبت نظر برای دکتر فروغ احمدی مجاوری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر فروغ احمدی مجاوری

دکتر فروغ احمدی متخصص قلب و عروق می باشند.ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در سال ١٣٩٤ به اتمام رسانده و با توجه به نمرات ممتاز دوره عمومی ، بلافاصله مشغول تحصیل در دوره تخصص قلب و عروق در دانشگاه علوم پزشکی تهران شدند.پس از طی دوره تخصص ، ایشان مدرک بورد تخصصی خود را نیز از بیمارستان امام خمینی(ره) تهران با موفقیت دریافت نمودند.ایشان تجربه چندین سال طبابت موفق در استان های مازندران،سیستان و بلوچستان و تهران را دارا هستند و در حال حاضر نیز مشغول به طبابت در مطب شخصی و بیمارستان های مختلف شهر تهران وپاکدشت می باشند.

دکتر فروغ احمدی مجاوری متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر فروغ احمدی مجاوری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر فروغ احمدی مجاوری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر فروغ احمدی مجاوری متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر فروغ احمدی مجاوری را مشاهده کنید.