دریافت نوبت دکتر حمید قادری متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hamid-ghaderi

کد نظام پزشکی: 89592

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حمید قادری

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر حمید قادری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حمید قادری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر حمید قادری

ثبت نظر برای دکتر حمید قادری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حمید قادری

دکتر حمید قادری در سال 1356 در شهر تهران به دنیا آمد . پس از اتمام تحصیلات ابتدایی و راهنمایی، وارد دبیرستان البرز گردید. در سال 1372-1371 موفق به کسب مدال طلا( نفراول) مسابقات علمی استان تهران در مقطع سوم دبیرستان گردید.

در سال 1373 با معدل 41/19 در رشته علوم تجربی از دبیرستان البرز فارغ التحصیل گردید و با رتبه 57 کنکور سراسری در رشته پزشکی در دانشگاه تهران پذیرفته شد و پس از 7 سال در فروردین 1381 با معدل 21/17 موفق به دریافت دکتری حرفه ای از دانشگاه علوم پزشکی تهران گردید.

پس از آن دوران مقدس سربازی را در نیروی زمینی ارتش در منطقه عملیاتی دشت عباس و ابوقریب در استان خوزستان سپری کرد.

در سال 1385 با کسب رتبه 27 و بعنوان نفر اول در رشته جراحی عمومی در دانشگاه تهران پذیرفته شد و در بیمارستان امام خمینی (ره) تهران به مدت 4 سال مشغول تحصیل فشرده و فعالیت های علمی و پژوهشی و نگارش مقالات و کتب علمی گردید.

در سال 1389 موفق به اخذ مدرک تخصصی جراحی(جراحی عمومی) گردید و همزمان موفق به دریافت مدرک بورد جراحی گردید.

در سال 1391 پایان نامه تخصصی ایشان موفق به کسب رتبه شایسته تقدیر در پانزدهمین دوره پایان نامه سال دانشجویی در گروه علوم پزشکی و دامپزشکی در سال91 بابت پایان نامه مقطع متخصص گردید.

دکتر قادری در همان سال در استان زنجان بعنوان جراح در 2 بیمارستان شهرهای ماهنشاه(بیمارستان رازی) و ابهر( بیمارستان امدادی) مشغول به خدمت گردید. ایشان در سالهای 91-1389 علاوه بر پزشک جراح ، مسئولیتهای سرپرست علمی بخش بستری در بیمارستان رازی ماهنشان، سرپرست علمی اورژانس و نیز نماینده بیمارستان درکمیته راهبردی و ارتقا کیفی خدمات اورژانس در زنجان را نیز برعهده داشتند.

ایشان به علت علاقه وافر به رشته جراحی قلب درسال 1391 وارد رشته فوق تخصصی جراحی قلب گردید و در دانشگاه شهید بهشتی در بیمارستان مرکز قلب شهید مدرس تهران مشغول به ادامه تحصیل شد و در سال 1394 این دوره را با موفقیت به پایان رساند و موفق به اخذ مدرک فوق تخصصی جراحی قلب و عروق گردید.

با توجه به فعالیت های علمی، آموزشی ، پژوهشی و درمانی ایشان، در همان سال در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، در بیمارستان فوق تخصصی قلب شهید چمران بعنوان جراح قلب مشغول به کار گردید.

دکتر قادری در آن مرکز نیز علاوه برفعالیت های درمانی در سمت های نماینده گروه جراحی قلب در معاونت درمان بیمارستان و نیز نماینده گروه جراحی قلب در گروه مستندسازی بیمارستان مشغول به فعالیت بودند.

دکتر حمید قادری از همان دوران دانشجویی، در زمینه پژوهش فعال بوده اند که در سالهای اخیر فعالیت های پژوهشی ایشان سرعت بیشتری گرفته و ماحصل آن تاکنون بیش از 19 عنوان کتاب و بیش از 16 عنوان مقاله در مجلات بین المللی و بیش از 10 عنوان مقاله در مجلات معتبر داخلی و بیش از 15 سخنرانی در کنگرهها و سمینارهای بین المللی و داخلی می باشد.

اکنون دکتر حمید قادری بعنوان فوق تخصص جراحی قلب و عروق مشغول طبابت می باشد.

دکتر حمید قادری متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر حمید قادری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حمید قادری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حمید قادری متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حمید قادری را مشاهده کنید.