رزرو نوبت اینترنتی دکتر شایان شاهدی متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر شایان شاهدی

کد نظام پزشکی: 61166

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شایان شاهدی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر شایان شاهدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر شایان شاهدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر شایان شاهدی

ثبت نظر برای دکتر شایان شاهدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر شایان شاهدی

درمهرماه 67 دررشته پزشکی دانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدم ، درسالهای نخستین آموزش پزشکی دریافتم که استفاده از ترجمه فارسی منابع درسی دانشجو را ازهمگامی با علم روز پزشکی ودرک بدون واسطه مطلب بازمیدارد.بنابراین با تکیه بردانش زبان انگلیسی خود درتمامی دوران تحصیل ازمنابع به روزوبه زبان اصلی سود جستم.دراین راه توانستم درکناررهنمود های اساتید این رشته نقش مهمی درآموزش خود ایفا کنم.

درسال 1387 به عنوان دستیارقلب و عروق دردانشگاه علوم پزشکی ایران پذیرفته شدم و در پایان دوره 4 ساله تخصص دربیمارستان شهید رجایی تز تحقیقاتی درمورد کیفیت داروی استرپتوکیناز (streptokinase) ساخت کشورکوبا ارایه نمودم که درنتیجه این تحقیق ضعیف بودن این دارو اثبات گردید و با انعکاس نتیجه تحقیق به وزارت بهداشت خوشبختانه این دارو از سیستم دارویی کشورحذف و جان بسیاری ازبیماران نجات داده شد.

درسال 1386 به عنوان فلو اینترونشن (Fellowship) پذیرفته شدم و پس از طی 18 ماه با انجام یک تزتحقیقاتی در زمینه دریچه شریان ریوی ازاین دوره فارغ التحصیل شدم.

درسال 1392 برای دو سال از کشورخارج شدم تا به کسب تجربه درزمینه تخصص قلب و عروق دربیمارستانهای کشور ترکیه بپردازم.

ازسال 1394 تاکنون، علاوه بر ارائه خدمات در مطب خصوصی دربیمارستانهای مختلف تهران درزمینه عمل آنژیو گرافی و آنژیو پلاستی فعالیت دارم.

دکتر شایان شاهدی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر شایان شاهدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شایان شاهدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شایان شاهدی متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شایان شاهدی را مشاهده کنید.