رزرو نوبت اینترنتی دکتر داود خداآمرزیده متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر داود خداآمرزیده

کد نظام پزشکی: 106837

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر داود خداآمرزیده

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر داود خداآمرزیده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر داود خداآمرزیده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر داود خداآمرزیده

ثبت نظر برای دکتر داود خداآمرزیده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر داود خداآمرزیده

دکترای پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
دکترا و بورد تخصصی قلب و عروق از مرکز آموزشی،تحقیقاتی و درمانی قلب و عروق شهید رجایی تهران
فلوشیپ فوق تخصصی کاردیوانکولوژی

دکتر داود خداآمرزیده متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر داود خداآمرزیده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر داود خداآمرزیده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر داود خداآمرزیده متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر داود خداآمرزیده را مشاهده کنید.