رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمد علی مرعشی زاده متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمد علی مرعشی زاده

کد نظام پزشکی: 19017

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد علی مرعشی زاده

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر محمد علی مرعشی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد علی مرعشی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر محمد علی مرعشی زاده

ثبت نظر برای دکتر محمد علی مرعشی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد علی مرعشی زاده

کلینیک فوق تخصصی قلب و عروق

این کلینیک با سابقه بیش از ۲۵ سال خدمت به بیماران عزیز، آماده ارایه خدمت در تشخیص ودرمان طیف گستردهای از بیماری های قلبی عروقی میباشد، از بیماریهای که به صورت سرپایی و در کلینیک پیگیری و درمان می شوند تا بیماری های پیچیده تر قلب عروقی که نیازمند بستری و اقدامات مداخله ای فوق تخصصی هستند نظیر آنژیوپلاستی عروق کرونر، والولوپلاستی، اصلاح اختلالات ساختاری مادرزادی و ....

این کلینیک توسط دکتر محمد علی مرعشی زاده (پدر) و دکتر آرمین مرعشی زاده ( پسر) اداره می شود. ویزیت اولیه بیماران توسط هر کدام از پزشکان فوق که بیمار تمایل داشته باشد انجام خواهد گرفت.

در موارد بیماریهای پیچیده تر و یا در صورتیکه بیمار نیازمند اقدامات تشخیصی یا مداخله ای از جمله آنژیوگرافی، آنژیوپلاستی و... باشد مراحل درمان به صورت تیمی و زیر نظر هر دو پزشک انجام می پذیرد.

• دکتر محمد علی مرعشی زاده:

-متخصص قلب و عروق با بیش از ۲۵ سال سابقه در تشخیص و درمان بیماریهای قلبی عروقی.

- بنیان گذار و مدیر گروه بخش قلب و عروق بیمارستان شهید لواسانی.

- سابقه همکاری بیش از ۱۰ سال به عنوان هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی.

- عضو انجمن قلب اروپا.

• دکتر آرمین مرعشی زاده:

- متخصص قلب و عروق، فلوشیپ فوق تخصصی اینترونشنال کاردیولوژی.

- رتبه ۵ کشور در امتحان بورد تخصصی.

- رتبه ۲ آزمون ورودی فلوشیپ اقدامات مداخله ای دانشگاه علوم پزشکی ایران.

- عضو همکار دانشگاه علوم پزشکی ایران بیمارستان فیروزگر.

عضو انجمن قلب اروپا .

دکتر محمد علی مرعشی زاده متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر محمد علی مرعشی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد علی مرعشی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد علی مرعشی زاده متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد علی مرعشی زاده را مشاهده کنید.