دریافت نوبت دکتر حسین دباغیان متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-hosein-dabaghian

کد نظام پزشکی: 102835

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر حسین دباغیان

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر حسین دباغیان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر حسین دباغیان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر حسین دباغیان

ثبت نظر برای دکتر حسین دباغیان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر حسین دباغیان

دکتر حسین دباغیان بورد تخصصی قلب و عروق و فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی،آنژیوگرافی و انژیوپلاستی می باشند.ایشان دوره پزشکی عمومی خود را در ۱۳۸۲ در دانشگاه علوم پزشکی تهران به پایان رساندند.سپس دوره تخصص قلب و عروق خود را در مرکز قلب تهران طی نمودند و در سال ۱۳۹۰ موفق به اخذ بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه تهران شدند.ایشان همچنین دوران فوق تخصص اینترونشنال کاردیولوژی و انژیو پلاستی خود را در دانشگاه تهران و در بیمارستان امام خمینی(ره) گذرانده اند.دکتر حسین دباغیان پس از ۱۰ سال مطب داری موفق در استان اردبیل در تهران مشغول طبابت شده ودر حال حاضر در مطب شخصی و بیمارستان های مختلف تهران مشغول خدمت رسانی به بیماران می باشند.ایشان با توجه به رتبه تک رقمی در کنکور سراسری عضو دایم بنیاد ملی نخبگان کشور بوده در فعالیت های پژوهشی حضور مستمری دارند.ایشان همچنین پزشک قلب معتمد فدراسیون بسکتبال و اسکیت ایران بوده و با بسیاری دیگر از فدراسیونها و تیم های ملی نیز همکاری دارند و بررسی و رسیدگی به مشکلات قلبی جمعیت زیادی از ورزشکاران حرفه ای کشور بر عهده ایشان می باشد.

دکتر حسین دباغیان متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر حسین دباغیان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر حسین دباغیان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر حسین دباغیان متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر حسین دباغیان را مشاهده کنید.