دریافت نوبت دکتر شهناز پوربرفه ای

dr-shahnaz-poorbarfeei

کد نظام پزشکی: 70186

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر شهناز پوربرفه ای

متخصص: زنان، زایمان و زیبایی

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر شهناز پوربرفه ای در شیراز :

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر شهناز پوربرفه ای ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر شهناز پوربرفه ای

ثبت نظر برای دکتر شهناز پوربرفه ای

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی

درباره دکتر شهناز پوربرفه ای

دکتر شهناز پور برفه ای متخصص زنان، زایمان و زیبایی در شیراز

 

برای معرفی دکتر شهناز پور برفه ای نگاهی به رشته ی تخصصی و توانایی های ایشان می اندازیم. دکتر شهناز پور برفه ای جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز هستند. برای معرفی تخصص زنان و زایمان باید گفت این رشته یکی از رشته های تخصصی بالینی است و به منظور پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به زنان از آن استفاده می شود و پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند را متخصص زنان و زایمان می نامیم.

 

دکتر شهناز پور برفه ای دارای بورد تخصصی می باشند و در زمینه جراحی های زیبایی زنان با لیزر در شیراز (جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی) تجربه های بسیار با ارزشی دارند. همچنین بهتر است بدانید که رشته ی زنان، زایمان و نازایی در راستای درمان بیماری های مربوط به زنان نظیر بیماری های دستگاه تولید مثل زنان و پستان آموزش داده می شود.

 

دکتر شهنار پور برفه ای با ارائه خدمات زیبایی و درمانی نظیر انجام جراحی های زیبایی زنان، انجام لابیاپلاستی با لیزر در مطب ، لیزر مونالیزا، درمان زگیل تناسلی با لیزر در مطب، انجام واژينوپلاستی با لیزر در مطب، سزارین، زایمان در آب، درمان عوارض یائسگی با لیزر در مطب، مراقبت های دوران بارداری و زایمان، مشاوره های قبل از بارداری، سنوگرافی تخصصی زنان و بارداری، درمان بیماری های عفونی، مقاربتی و تناسلی در زنان، انجام لاپارسکوپی و... توانسته اند به بیماران زیادی کمک کنند و با جلب رضایت مراجعین خود نامشان را در لیست بهترین پزشکان زنان و زایمان و نازایی شیراز ثبت کنند.

 

اگر از بیماری هایی نظیر مشکلات ادراری زنان، بیماری های عفونی، سرطان های مربوط به زنان، بیماری های دستگاه تناسلی در بانوان، اختلالات قاعدگی و... رنج می برید می توانید با جستجوی نام دکتر شهناز پور برفه ای در شیراز، بررسی سابقه و دریافت نوبت از سایت سینا پزشک با اطمینان خاطر به ایشان مراجعه کنید.

 

بهترین دکتر متخصص زنان و زایمان و زیبایی واژن در شیراز

 

پیشتر نیز ذکر کردیم که رشته ی زنان و زایمان از رشته های تخصصی بالینی به شمار می رود و به منظور پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به زنان از آن استفاده می شود و با توجه به اهمیت این موارد در حفظ سلامتی بانوان آشنایی با یک پزشک کاربلد و مراجعه به آن برای درمان بیماری ما بسیار مهم و حائز اهمیت است.

 

 در انتخاب یک دکتر خوب از جمله عواملی که بسیار مهم است داشتن تجربه است. زیرا، وجود تجربه برای یک پزشک در تشخیص سریع بیماری و اقدام برای درمان آن می تواند بسیار حیاتی باشد. یک پزشک متخصص زنان و زایمان در صورتی کاربلد و خبره است که در حوزه ی فعالیتی خود دانش کافی داشته باشد و بتواند همواره با توجه به پیشرفت های علمی به افزایش دانش خود در حوزه تخصصی که مشغول به فعالیت است بپردازد. یک پزشک موفق باید بتواند به موقع تصمیم گیری کند و در عین حال از وجدان کاری بالایی برخودار باشد و در طول درمان با توجه به حساسیت هایی که بیمار با آن مواجه است به ویژه در زمان بارداری بتواند با مهربانی و دلسوزی با بیماران خود ارتباط برقرار کند.

 

دکتر شهناز پور برفه ای با توجه به سابقه ای که در زمینه درمان بیماری های مربوط به زنان و زایمان و نازایی و جراحی های زیبایی زنان با لیزر در شیراز (جراحی زیبایی واژن) دارد توانسته است در کسب رضایت بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشد و نامشان در لیست بهترین پزشکان شیراز قرار بگیرد.

 

نوبت دهی اینترنتی و تلفنی دکتر شهناز پور برفه ای در شیراز

 

بیماران گرامی می توانند با مراجعه به صفحه ی دکتر شهناز پور برفه ای در سایت سینا پزشک برای دریافت نوبت اینترنتی و مراجعه به ایشان اقدام کنند. مراجعین محترم باید بدانند که نوبت انتخابی آن ها در واقع ساعتی است که به مطب مراجعه می کنید نه ساعت ملاقات با دکتر شهناز پور برفه ای و زمان ملاقات با پزشک به وسیله ی منشی ایشان مشخص می شود و امکان دارد چند ساعتی طول بکشد.

 

 همچنین اگر به دنبال برقراری ارتباط تلفنی و دریافت مشاوره از دکتر شهناز پور برفه ای هستید می توانید با انتخاب زمان مورد نظر خود نوبت بگیرید و در زمان مشخص شده تماس تلفنی شما به صورت خودکار برقرار می شود.

 

آدرس و تلفن مطب دکتر شهناز پور برفه ای در شیراز

 

اگر به دنبال آدرس و تلفن دکتر شهناز پور برفه ای هستید با جستجوی نام ایشان در گوگل می توانید آدرس دقیق ایشان را کسب کنید. مطب دکتر شهناز پور برفه ای در استان فارس، شهر شیراز، خیابان زند، روبروی بیماراستان شهید فقیهی، ساختمان کیمیا، طبقه سوم قرار دارد. همچنین مراجعین محترام برای رزرو نوبت تلفنی از دکتر شهناز پور برفه ای می توانید با پشتیبان سایت سینا پزشک با شماره های 09178810721 و 09304719151 تماس بگیرید و نوبت خود را رزرو کنید. لازم به ذکر است که ایشان در شیراز اقدامات تشخیص و جراحی های خود را در بیمارستان شفا انجام می دهند.

 

ساعت و روزهای کاری مطب دکتر شهناز پور برفه ای در شیراز

 

دکتر شهناز پور برفه ای در مطب شیراز، در روز های شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه عصر از ساعت 14 تا 20 و در روز دوشنبه صبح از ساعت 9 تا 16 بیماران خود را ویزیت می کند.

 

همانطور که گفتیم دکتر شهناز پور برفه ای جراح و متخصص زنان و زایمان و نازایی در شیراز هستند و دارای بورد تخصصی و تجارب ارزشمندی در زمینه جراحی های زیبایی زنان با لیزر (جراحی زیبایی واژن) می باشند.

 

با توجه به اهمیت تخصص دکتر شهناز پور برفه ای به ویژه برای درمان بیماری هایی نظیر نازایی، سرطان دستگاه تناسلی، تومورهای مربوط به بارداری و تجربه ای که ایشان در زمینه انجام لابیاپلاستی با لیزر، لیزر مونالیزا، درمان زگیل تناسلی با لیزر، درمان عوارض یائسگی با لیزر، مراقبت های دوران بارداری و زایمان، مشاوره های قبل از بارداری، سنوگرافی تخصصی زنان و بارداری، درمان بیماری های عفونی، مقاربتی و تناسلی در زنان، انجام لاپارسکوپی دارند در صورت ابتلا به هر کدام از این بیماری ها و نیز با در نظر گرفتن سابقه ی دکتر شهناز پور برفه ای می توانید به ایشان مراجعه فرمایید.

 

دکتر شهناز پور برفه ای با سابقه ی بسیار خوبی که در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به زنان و زایمان و نازایی دارند و با توجه به جراحی های موفقی که ایشان در زمینه زیبایی زنان داشته اند توانسته اند عملکرد بسیار خوبی در کسب رضایت بیماران و مراجعین خود داشته باشند. دکتر شهناز پور برفه ای در بین ایرانیان نامی شناخته شده به حساب می آیند و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. با جستجوی نام و آدرس می توانید به رزرو نوبت اینترنتی و تلفنی از سایت سینا پزشک و مراجعه به ایشان بپردازید.

 

 

بیوگرافی دکتر شهناز پور برفه ای

 

دکتر شهناز پور برفه ای با شماره نظام پزشکی ۷۰۱۸۶ یکی از پزشکان حاذق متخصص زنان و نازایی می باشد. دکتر شهناز پور برفه ای در سال ۱۳۷۷ موفق به اخد مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و پس از آن نیز موفق شد در سال ۱۳۸۴ تخصص خود را در زمینه زنان، زایمان و نازایی ادامه دهد. به گونه ای که او امروزه به یکی از برجسته ترین پزشکان در زمینه بیماری های زنان و نازایی تبدیل شده است.

 

دکتر شهناز پور برفه ای زنان عضو انجمن بین المللی سونوگرافی زنان و مامایی انگلستان، آکادمی پزشکی زیبایی آمریکا، عصو انجمن نا باروری ایران و عضو جامعه جراحان ایران می باشد.  دکتر شهناز پور برفه ای علاوه بر فعالیت های پزشکی درمانی زنان به انجام جراحی زیبایی مخصوص بانوان مثل لیزر و لابیا پلاستی می پردازد.

 

دکتر شهناز پور برفه ای در کدام بیمارستان است؟

 

دکتر شهناز پور برفه ای تمامی اقدامات تشخیصی و جراحی پزشکی چون لاپاراسکوپی، سونوگرافی، لیزر مونالیزا و تمتم خدمات درمانی چون درمان بیماری های مقاربتی، انواع بیماری های عفونی و تناسلی و... را در بیمارستان شفا انجام می دهد. دکتر شهناز پور برفه ای دارای مطب شخصی می باشد. مطب دکتر شهناز پور برفه ای واقع در شهر شیراز است. اما در بیمارستان شفا نیز خدمت می کند.

 

نظرات بیماران دکتر شهناز پور برفه ای

 

با مراجعه به سایت های اینترنتی می توانید نظرات رضایت بخش بیماران دکتر پور برفه ای را بخوانید. کامنت ها و نظرات بیماران دکتر شهناز پور برفه ای شیراز نشان می دهد که ایشان وقت کافی برای شنیدن سخنان بیماران می گذارند. شما می توانید داخل سایت سینا پزشک، تجربیات کاربرانی را که به صورت اینترنتی نوبت گیری کرده اند را مطالعه کنید.

 

هم چنین با انجام مراحل نوبت دهی دکتر شهناز پور برفه ای به صورت اینترنتی و آنلاین از سایت سینا پزشک، دیگر مدت زمان طولانی در مطب دکتر شهناز پور برفه ای منتظر نخواهید ماند و به محض مراجعه به مطب پزشک شما را ویزیت خواهد کرد. جهت رزرو نوبت می توانید به صورت اینترنتی اقدام کنید.

 

هم چنین جهت مشاوره تلفنی با دکتر شهناز پور برفه ای زمان مورد نظر خود را در سایت انتخاب کرده و نوبت بگیرید. زمان نوبت تماس تلفنی به صورت اتوماتیک داخل سایت دکتر پور برفه ای ثبت خواهد شد. اگر شما نیز از بیماران دکتر شهناز پور برفه ای شیراز هستید می توانید با مراجعه به سایت به دکتر پور برفه ای امتیاز دهید و نظرات خود را در این سایت ثبت کنید.

 

خدمات ارائه شده توسط دکتر شهناز پور برفه ای شیراز

 

دکتر شهناز پور برفه ای در زمینه زنان، زایمان و نازایی تخصص دارد. وی علاوه بر درمان پزشکی در زمینه زیبایی زنان نیز تخصص دارد. از جمله خدمات ارائه شده توسط دکتر پور برفه ای می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

۱_ زایمان طبیعی در شیراز

۲_ سزارین در شیراز

۳_ عمل زیبایی واژن در شیراز

۴_ زیبایی واژن با لیزر در شیراز

۵_ لابیا پلاستی در شیراز

۶_ تنگ کردن و روشن کردن واژن در شیراز ( واژینوپلاستی)

۷_ جراحی کیست تخمدان و توده های رحمی

۸_ درمان زگیل تناسلی

۹_  هیستروسکوپی و لاپاراسکوپی جهت تشخیص انواع بیماری های زنان

۱۰_  مراقبت های بارداری

۱۱_  درمان بی اختیاری ادراری در زنان

۱۲_  کلیه امور مربوط به زنان و زایمان

13ـ جراحی فیبرم رحم در شیراز

14ـ جراحی پولیپ رحمی در شیراز

15- جراحی در پرینورافی شیراز

 

فعالیت های مجازی دکتر شهناز پور برفه ای زنان

 

دکتر شهناز پور برفه ای علاوه بر فعالیت در مطب شخصی و بیمارستان با به اشتراک گذاشتن مطالب پزشکی مفید برای زنان و فعالیت مجازی توانسته است رضایت بسیاری از کاربران را به خود جلب کند و در افزایش تعداد مراجعین تاثیر بسزایی داشته است.

 

 او در صفحه خود مسائل آموزشی در زمینه زنان و بیماری های مربوط به زنان و نمونه هایی از کار خود را منتشر می کند.  آدرس صفحه شخصی خانم دکتر شهناز پور برفه ای در اینستاگرام dr_poorbarfehee می باشد که حدود ۴۳۶هزار بازدید کننده دارد. جهت بهره مندی از تجربیات شخصی این پزشک و انجام مشاوره صفحه اینستاگرامی این پزشک را دنبال کنید. علاوه بر فعالیت در اینستاگرام ایشان دارای یک وب سایت شخصی است که مطالب پزشکی مربوط به زنان را در آن منتشر کرده و هر روز این مطالب را آپدیت می کند.

دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان، زایمان و زیبایی هستند. مطب دکتر شهناز پوربرفه ای واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر شهناز پوربرفه ای در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر شهناز پوربرفه ای متخصص زنان، زایمان و زیبایی در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر شهناز پوربرفه ای را مشاهده کنید.