رزرو نوبت اینترنتی دکتر یونس قلیچ متخصص قلب و عروق فوق تخصص آنژیوپلاستی ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر یونس قلیچ

کد نظام پزشکی: 93288

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر یونس قلیچ

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر یونس قلیچ هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر یونس قلیچ هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر یونس قلیچ

ثبت نظر برای دکتر یونس قلیچ

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر یونس قلیچ

متخصص قلب و عروق از دانشگاه علوم پزشکی ایران
فلوشیپ فوق تخصصی آنژیوپلاستی از دانشگاه علوم پزشکی تهران
استادیار دانشگاه وعضو هیئت علمی دانشکده پزشکی

دکتر یونس قلیچ متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر یونس قلیچ واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر یونس قلیچ در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر یونس قلیچ متخصص قلب و عروق آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر یونس قلیچ را مشاهده کنید.