دریافت نوبت دکتر سوده بیات بیاتانی متخصص قلب و عروق

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-soodeh-bayat-bayatani

کد نظام پزشکی: 120435

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سوده بیات بیاتانی

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر سوده بیات بیاتانی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سوده بیات بیاتانی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر سوده بیات بیاتانی

ثبت نظر برای دکتر سوده بیات بیاتانی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سوده بیات بیاتانی

بورد تخصصی قلب و عروق از دانشگاه شهید بهشتی
بیمارستان آتیه
بیمارستان شرکت نفت
بیمارستان فجر

دکتر سوده بیات بیاتانی متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر سوده بیات بیاتانی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سوده بیات بیاتانی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سوده بیات بیاتانی متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سوده بیات بیاتانی را مشاهده کنید.