دریافت نوبت دکتر اصغر مزارعی متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-asghar-mazarei

کد نظام پزشکی: 71501

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اصغر مزارعی

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی

اگر شما دکتر اصغر مزارعی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اصغر مزارعی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر اصغر مزارعی

ثبت نظر برای دکتر اصغر مزارعی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اصغر مزارعی

متخصص قلب و عروق
فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
عضو انجمن قلب امریکا

خدمات :
ویزیت
نوار قلب
اکو کاردیوگرافی
درمان فشار خون
هولتر مونیتورینگ فشار خون
هولتر مون

دکتر اصغر مزارعی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی هستند. مطب دکتر اصغر مزارعی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اصغر مزارعی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اصغر مزارعی متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اصغر مزارعی را مشاهده کنید.