رزرو نوبت اینترنتی دکتر محمدرضا بیاناتی متخصص قلب و عروق ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر محمدرضا بیاناتی

کد نظام پزشکی: 111329

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدرضا بیاناتی

متخصص: قلب و عروق

اگر شما دکتر محمدرضا بیاناتی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدرضا بیاناتی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر محمدرضا بیاناتی

ثبت نظر برای دکتر محمدرضا بیاناتی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدرضا بیاناتی

دکترمحمدرضا بیاناتی هستم رتبه برتر بورد فوق تخصصی قلب و عروق فلوشیپ بالون آنژیوپلاستی از دانشگاه تهران

دکتر محمدرضا بیاناتی متخصص قلب و عروق هستند. مطب دکتر محمدرضا بیاناتی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدرضا بیاناتی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدرضا بیاناتی متخصص قلب و عروق در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدرضا بیاناتی را مشاهده کنید.