دریافت نوبت دکتر کیا نیک منش متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی, نوار قلب, آنژیوپلاستی

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-kia-nik-manesh

کد نظام پزشکی: 107563

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر کیا نیک منش

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی, نوار قلب, آنژیوپلاستی

اگر شما دکتر کیا نیک منش هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر کیا نیک منش هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر کیا نیک منش

ثبت نظر برای دکتر کیا نیک منش

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر کیا نیک منش

دکتر کیا نیک منش متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی, نوار قلب, آنژیوپلاستی هستند. مطب دکتر کیا نیک منش واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر کیا نیک منش در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر کیا نیک منش متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی, نوار قلب, آنژیوپلاستی در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر کیا نیک منش را مشاهده کنید.