دریافت نوبت دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق فوق تخصص اکوکاردیوگرافی, تست ورزش, نوار قلب

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mitra-salamat

کد نظام پزشکی: 78652

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر میترا سلامت

متخصص: قلب و عروق

فوق تخصص: اکوکاردیوگرافی, تست ورزش, نوار قلب

اگر شما دکتر میترا سلامت هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر میترا سلامت هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با قلب و عروق

نمونه کار های دکتر میترا سلامت

ثبت نظر برای دکتر میترا سلامت

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر میترا سلامت

دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی, تست ورزش, نوار قلب هستند. مطب دکتر میترا سلامت واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر میترا سلامت در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر میترا سلامت متخصص قلب و عروق اکوکاردیوگرافی, تست ورزش, نوار قلب در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر میترا سلامت را مشاهده کنید.