رزرو نوبت اینترنتی دکتر طاهره امین ناصری فوق تخصص گوارش و کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر طاهره امین ناصری

کد نظام پزشکی: 15898

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر طاهره امین ناصری

متخصص:

فوق تخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر طاهره امین ناصری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر طاهره امین ناصری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر طاهره امین ناصری

ثبت نظر برای دکتر طاهره امین ناصری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر طاهره امین ناصری

دکتر طاهره امین ناصری متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر طاهره امین ناصری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر طاهره امین ناصری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر طاهره امین ناصری متخصص گوارش و کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر طاهره امین ناصری را مشاهده کنید.