دریافت نوبت دکتر جهانشاه حاجی علیلو متخصص گوارش و کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-jahanshah-haji-aliloo

کد نظام پزشکی: 911

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر جهانشاه حاجی علیلو

متخصص: گوارش و کبد

اگر شما دکتر جهانشاه حاجی علیلو هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر جهانشاه حاجی علیلو هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با گوارش و کبد

نمونه کار های دکتر جهانشاه حاجی علیلو

ثبت نظر برای دکتر جهانشاه حاجی علیلو

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر جهانشاه حاجی علیلو

دکتر جهانشاه حاجی علیلو متخصص گوارش و کبد هستند. مطب دکتر جهانشاه حاجی علیلو واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر جهانشاه حاجی علیلو در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر جهانشاه حاجی علیلو متخصص گوارش و کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر جهانشاه حاجی علیلو را مشاهده کنید.