دریافت نوبت دکتر اشرف کرباسی راوری متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ashraf-karbasi-ravari

کد نظام پزشکی: 32819

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اشرف کرباسی راوری

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر اشرف کرباسی راوری هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اشرف کرباسی راوری هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر اشرف کرباسی راوری

ثبت نظر برای دکتر اشرف کرباسی راوری

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اشرف کرباسی راوری

دکتر اشرف کرباسی راوری متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر اشرف کرباسی راوری واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اشرف کرباسی راوری در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اشرف کرباسی راوری متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اشرف کرباسی راوری را مشاهده کنید.