دریافت نوبت دکتر محمدصادق مسرت مشهدی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-sadegh-maserat-mashhadi

کد نظام پزشکی: 41240

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمدصادق مسرت مشهدی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر محمدصادق مسرت مشهدی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمدصادق مسرت مشهدی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر محمدصادق مسرت مشهدی

ثبت نظر برای دکتر محمدصادق مسرت مشهدی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمدصادق مسرت مشهدی

دکتر محمدصادق مسرت مشهدی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر محمدصادق مسرت مشهدی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمدصادق مسرت مشهدی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمدصادق مسرت مشهدی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمدصادق مسرت مشهدی را مشاهده کنید.