دریافت نوبت دکتر محمد ابراهیم قمرچهره متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-mohamad-ebrahim-ghamar-chehreh

کد نظام پزشکی: 51779

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر محمد ابراهیم قمرچهره

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر محمد ابراهیم قمرچهره هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر محمد ابراهیم قمرچهره هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر محمد ابراهیم قمرچهره

ثبت نظر برای دکتر محمد ابراهیم قمرچهره

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر محمد ابراهیم قمرچهره

دکتر محمد ابراهیم قمرچهره متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر محمد ابراهیم قمرچهره واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر محمد ابراهیم قمرچهره در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر محمد ابراهیم قمرچهره متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر محمد ابراهیم قمرچهره را مشاهده کنید.