دریافت نوبت دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-amir-hooshang-mohamad-ali-zadeh

کد نظام پزشکی: 31889

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده

ثبت نظر برای دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده

دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر امیرهوشنگ محمدعلی زاده را مشاهده کنید.