دریافت نوبت دکتر قاسم ولی زادگان متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-ghasem-vali-zadegan

کد نظام پزشکی: 44357

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر قاسم ولی زادگان

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر قاسم ولی زادگان هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر قاسم ولی زادگان هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر قاسم ولی زادگان

ثبت نظر برای دکتر قاسم ولی زادگان

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر قاسم ولی زادگان

دکتر قاسم ولی زادگان متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر قاسم ولی زادگان واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر قاسم ولی زادگان در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر قاسم ولی زادگان متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر قاسم ولی زادگان را مشاهده کنید.