رزرو نوبت اینترنتی دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی

کد نظام پزشکی: 21150

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی

ثبت نظر برای دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی

دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سید محمدحسن مرتضوی شاهرودی را مشاهده کنید.