رزرو نوبت اینترنتی دکتر اکرم پورشمس آبادی متخصص داخلی فوق تخصص گوارش و کبد, کبد ، تهران

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم می توانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

دکتر اکرم پورشمس آبادی

کد نظام پزشکی: 31641

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر اکرم پورشمس آبادی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: گوارش و کبد, کبد

اگر شما دکتر اکرم پورشمس آبادی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر اکرم پورشمس آبادی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر اکرم پورشمس آبادی

ثبت نظر برای دکتر اکرم پورشمس آبادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر اکرم پورشمس آبادی

دکتر اکرم پورشمس آبادی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد هستند. مطب دکتر اکرم پورشمس آبادی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر اکرم پورشمس آبادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر اکرم پورشمس آبادی متخصص داخلی گوارش و کبد, کبد در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر اکرم پورشمس آبادی را مشاهده کنید.