دریافت نوبت دکتر مژگان صیادی

dr-mozhgan-sayyadi

کد نظام پزشکی: 82346

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مژگان صیادی

زنان، زایمان و زیبایی

نازایی و IVF

Calendar

رزرو نوبت از مطب دکتر مژگان صیادی در شیراز:

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب دکتر مژگان صیادی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های دکتر مژگان صیادی

ثبت نظر برای دکتر مژگان صیادی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با زنان، زایمان و زیبایی

درباره دکتر مژگان صیادی

دکتر مژگان صیادی زنان شیراز

 

یکی از مشکلات رایج بین زوجین جوان امروزه مشکل نا باروری است. نازایی ممکن است دلایل مختلفی داشته باشد. زوجینی که از راه های طبیعی بارور نخواهند شد باید ریشه این مشکلات را پیدا کرده و اقدام به درمان آن کنند. امروزه پزشکان زیادی در زمینه بیماری های مربوط به زنان و نا باروری فعالیت می کنند که دکتر مژگان صیادی یکی از این پزشکان است.

 در این مقاله قصد داریم به معرفی خانم دکتر مژگان صیادی بپردازیم. لطفا تا انتهای این مقاله ما را همراهی کنید.

 

دکتر مژگان صیادی کیست؟

 

خانم دکر مژگان صیادی دارای تخصص زنان، زایمان و نازایی، فلوشیپ نازایی و آی وی اف و جراح زنان و زایمان با کد نظام پزشکی ۸۲۳۴۶  در شیراز می باشد. دکتر مژگان صیادی تا کنون مشکل نا باروری بسیاری از زوجین جوان را حل کرده و تا کنون به واسطه جراحی تعداد زیادی کودک توسط خانم دکتر مژگان صیادی متولد شده اند.

 

 مژگان صیادی در سال ۱۳۷۹ موفق به اخذ مدرک پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شیراز شد و پس از آن مشغول به خواندن دکترای تخصصی زنان و زایمان در دانشگاه شیراز شد و در نهایت در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ مدرک دکترای تخصصی زنان و زایمان از دانشگاه شیراز شد. خانم دکتر مژگان صیادی امروز با بیش از ده سال سابقه یکی از برترین پزشکان شیراز است. بیماران بسیاری به مطب دکتر صیادی مراجعه کرده اند و نتیجه مثبت گرفته اند که می توانید نظارات رضایت بخش بیماران این پزشک را در سایت مشاهده کنید.

 

بیماری های درمان شده توسط خانم دکتر مژگان صیادی

 

همان طوری که گفته شد دکتر صیادی در زمینه زنان، زایمان و ناباروری فعالیت می کند و تا کنون بیماری های بسیاری را در این زمینه درمان کرده است. یکی از روش هایی که این پزشک در زمینه حل مشکل نا باروزی از آن استفاده می کند روش آی وی اف است.

 

خانم دکتر صیادی فقط در موارد خاصی مانند انسداد لوله فالوپ، علل نا باروری در آقایان، سن بالای خانم ها، عدم موفقیت در تکمیل چرخه تخمدان، کاهش ذخیره تخمدانی، باروری های نا شناخته و ... آی وی اف را توصیه می کند.  فرآیند آی وی اف در ۴ مرحله شامل تحریک تخمدان برای تخمک گذاری، تخمک گیری، بارور کردن تخمک با اسپرم و انتقال جنین به رحم صورت می گیرد.

 

یکی از با تجربه ترین پرشکان در زمینه آی وی اف دکتر مژگان صیادی می باشد. خانم دکتر صیادی علاوه بر آی وی اف به درمان بیماری های مربوط به زنان و هم چنین جراحی های زنان و زایمان می پردازد.

 

دکتر مژگان صیادی شیراز

 

برای معرفی دکتر مژگان صیادی ابتدا نگاهی به رشته ی تخصصی و توانایی های ایشان می اندازیم. دکتر مژگان صیادی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی و فوق تخصص نازایی و  IVF در شیراز هستند و برای معرفی تخصص زنان و زایمان باید گفت این رشته یکی از رشته های تخصصی بالینی است و به منظور پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به زنان از آن استفاده می شود و پزشکانی که در این زمینه تخصص دارند را متخصص زنان و زایمان می نامیم.

 

 این رشته در راستای درمان بیماری های مربوط به زنان نظیر بیماری های دستگاه تولید مثل زنان، و پستان آموزش داده می شود و پزشکانی همچون دکتر مژگان صیادی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی و فوق تخصص نازایی و  IVF در شیراز هستند مراقبت از مادر و جنین در زمان بارداری و بررسی وضعیت سلامت آن ها را تحت نظر دارند.

 

متخصصان زنان و زایمان همچنین به درمان بیماری هایی نظیر سرطان دستگاه تناسلی، سرطان سینه، تومورهای مربوط به بارداری، حاملگی خارج از رحم، سقط جنین، ناباروری، ناهنجاری های مادرزادی، کیست های دستگاه تناسلی، تعیین جنسیت و بسیاری دیگر از بیماری ها می پردازند.

 

دکتر مژگان صیادی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی و فوق تخصص نازایی و  IVF و تعیین جنسیت در شیراز است که به دلیل سابقه ی درخشان خود در جامعه ی پزشکی نامی شناخته شده هستند. با یک جستجوی ساده می توانید در لیست بهترین پزشکان شیراز نام ایشان را ببینید. اگر از بیماری هایی که در بالا ذکر شد رنج می برید و به دنبال یک متخصص خبره و کاربلد می گردید دکتر مژگان صیادی می تواند بهترین گزینه باشد.

 

ایشان با سابقه ای که در درمان بیماری های مربوط به زنان و زایمان و نازایی دارند توانسته اند در کسب رضایت مشتریان خود بهترین عملکرد را داشته باشند و از محبوبیت بالایی برخوردار شوند. شما عزیزان با مراجعه به دکتر مژگان صیادی و اطمینان خاطر از سابقه و دانش پزشکی که دارند می توانید امکان درمان بیماری خود را فراهم سازید.

 

بهترین دکتر زنان و زایمان در شیراز

همانطور که ذکر کردیم رشته ی زنان و زایمان یکی از رشته های تخصصی بالینی است و به منظور پیشگیری، غربالگری، تشخیص و درمان بیماری های مربوط به زنان از آن استفاده می شود به همین دلیل شناخت و انتخاب یک پزشک کاربلد برای درمان بیماری ما بسیار مهم و حائز اهمیت است. از جمله عواملی که در انتخاب یک دکتر خوب  مهم است داشتن تجربه است.

 

 زیرا، تجربه داشتن در تشخیص سریع بیماری و اقدام برای درمان آن توسط پزشک مربوطه می تواند بسیار حیاتی باشد. یک پزشک متخصص زنان و زایمان را در صورتی کاربلد و خبره می دانیم که در حوزه ی فعالیتی خود دانش کافی داشته باشد و بتواند همواره با توجه به پیشرفت های علمی در افزایش دانش خود کوشا باشد.

 

 یک پزشک موفق باید بتواند به موقع تصمیم گیری کند و در عین حال از وجدان کاری بالایی برخودار باشد و در طول درمان با توجه به حساسیت هایی که بیمار با آن مواجه است به ویژه در زمان بارداری بتواند با مهربانی و دلسوزی با بیماران خود ارتباط برقرار کند. دکتر مژگان صیادی با توجه به سابقه ای که در زمینه ی درمان بیماری های مربوط به زنان و زایمان و نازایی دارد توانسته است در کسب رضایت بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشد.

 

بیوگرافی در مورد دکتر مژگان صیادی

 

اگر بخواهیم بیشتر درباره ی دکتر مژگان صیادی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی و فوق تخصص نازایی و  IVF در شیراز بدانیم باید گفت ایشان فوق تخصص نازایی دانشگاه علوم پزشکی یزد، رتبه یک رشته جراحی زنان دانشگاه علوم پزشکی شیراز، رتبه 6 بورد تخصصی کشوری در سال 1387، عضو انجمن متخصصین زنان، مامایی و نازایی ایران می باشند و یک جی 5 بسیار موفق در رشته ی پزشکی هستند.

 

 ایشان همچنین سابقه ی تدریس در دانشگاه بوشهر در سال های 1387 تا 1391 را دارا می باشند و در سال 1390 به عنوان استاد نمونه در این دانشکاه انتخاب شدند. دکتر مژگان صیادی همچنین سابقه ی نگارش و چاپ چندین مقاله در ISI را دارند.

 

روزهای کاری و دریافت نوبت اینترنتی از مطب دکتر مژگان صیادی

 

بیماران گرامی می توانند با مراجعه به صفحه ی دکتر مژگان صیادی در سینا پزشک با رزرو اولین نوبت خالی برای دریافت نوبت و مراجعه به ایشان اقدام کنند. ایشان در روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه در مطب خود حضور دارند و بیماران را می پذیرند.

 

آدرس مطب و تلفن دکتر مژگان صیادی در شیراز

 

با جستجوی نام دکتر مژگان صیادی در اینترنت می توانید آدرس و شماره تلفن مطب ایشان را به راحتی پیدا کنید. آدرس مطب دکتر مژگان صیادی شیراز، خیابان صورتگر، تقاطع معدل، ساختمان ام ار ای تابش، طبقه دوم، واحد 5 می باشد. همچنین مراجعین محترم برای برقراری تماس برای رزرو نوبت اینترنتی از مطب دکتر مژگان صیادی می توانند با پشتیبان سایت سینا پزشک با شماره های 09304719151 -- 09178810721 تماس بگیرند یا در واتساپ پیام دهند و در رابطه با زمان ویزیت و مراجعه به ایشان شخصا برای کسب اطلاعات دقیق تر اقدام کنند.

 

 دکتر مژگان صیادی شیراز

 

افتخارات دکتر مژگان صیادی

 

دکتر مژگان صیادی در طول سال های فعالیت خود، افتخارات زیادی را کسب کرده است. از جمله سوابق و افتخارات دکتر مژگان صیادی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

۱_ دکتر مژگان صیادی بعد از گرفتن تخصص خود، از سال ۱۳۸۷ تا ۱۳۹۱ به مدت چهار سال، در دانشگاه بوشهر، تدریس کرد و در سال ۱۳۹۰ به عنوان یکی از اساتید نمونه، از ایشان تقدیر و قدردانی شد.

۲_ این پزشک در حیطه کاری خود و مرتبط با تخصص و رشته تحصیلی، چندین مقاله علمی را نگارش و چاپ و در ISI ثبت کرده است.

 ۳_ یکی از بیمارستان های محل کار دکتر مژگان صیادی، بیمارستان شهریار است که به عنوان مسئول بخش علمی در این بیمارستان، مشغول به فعالیت است.

۴_ این پزشک، یکی از اعضای انجمن متخصصین زنان و نازایی ایران و هم چنین عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان شیراز است.

 

خدمات ارائه شده توسط دکتر مژگان صیادی شیراز:

 

این پزشک در در زمینه تشخیص و درمان بیماری های زنان و هم چنین درمان نا باروری، خدمات زیادی را به مردم ارائه می کند و تا کنون توانسته است بسیاری از زوج هایی که مشکل نا باروری داشته اند را، با موفقیت درمان کرده و صاحب بچه کند.

 

خدمات دکتر مژگان صیادی

 

1ـ تشخیص و درمان انواع نازایی از طریق IVF و IUI

2ـ تعیین جنسیت از طریق PGD

3_  تشخیص بیماری های زنان و درمان این بیماری ها

4ـ تشخیص مشکلات و علل ناباروری و درمان آن

5ـ انجام سونوگرافی در آب

 

هزینه انجام عمل IVF توسط دکتر مژگان صیادی

 

دکتر مژگان صیادی برای درمان ناباوری افراد، از روش IVF  و IUI، در بیمارستان و یا مطب شخصی خود، استفاده می کند. مطب دکتر مژگان صیادی در شیراز، تجهیزات پیشرفته و تکنولوژی های به روز و هم چنین دستیاران مجربی دارد. هزینه IVF دکتر مژگان صیادی در مقایسه با خدمات و کیفیت بی نطیری که ارائه می دهد، بسیار مناسب است.

 

 

بیمارستان های محل خدمت دکتر مژگان صیادی  شیراز

 

دکتر مژگان صیادی علاوه بر مطب شخصی، در بیمارستان های زیادی مشغول به فعالیت است. این بیمارستان ها می توان به بیمارستان MRI، بیمارستان میر، شهر، میر حسینی، بعثت و شهریار، اشاره کرد. برای اطلاع از ساعت کاری دکتر مژگان صیادی می توانید به سایت این پزشک مراجعه کنید. در این سایت، ساعت های حضور این پزشک به صورت دقیق ذکر شده است تا بیماران بتوانند در زمان های حضور دکتر مژگان صیادی به بیمارستان مراجعه کنند و از خدمات او، بهره مند شوند.

 

میزان رضایت مردم از دکتر مژگان صیادی

 

اغلب می توانید  قبل از این که این پزشک را به عنوان پزشک معالج خود انتخاب کنید، وارد سایت دکتر مژگان صیادی شوید و با نظرات، پیشنهادات و میزان رضایت بیماران این پزشک شوید. با ورود به صفحه متوجه خواهید شد که نظرات درمورد دکتر مژگان صیادی مثبت است و این پزشک تاکنون توانسته است مشکل بسیاری از افراد نابارور را رفع کند. افراد زیادی بوده اند که سال های زیادی فرزند نداشتند و با مراجعه به این پزشک، صاحب فرزند شده اند. دکتر مژگان صیادی علاوه بر تشخیص و درمان نا باروری، به تشخیص و درمان بیماری های زنان نیز می پردازد.

 

رابطه دکتر مژگان صیادی با بیماران

 

دکتر مژگان صیادی، جز ان دسته از پزشکانی است که روابط عمومی بالایی دارد و به خوبی می تواند با بیماران خود ارتباط برقرار کند. این پزشک، صحبت ها و مشکلات تمام بیماران خود را با حوصله و دقت گوش داده و پس از تشخییص درست، مناسب ترین نسخه را جهت درمان بیمار، تجویز می کند.‌ راه های ارتباط با این پزشک متخصص بسیار است. شما می توانید علاوه بر مراجعه حضوری به مطب دکتر مژگان صیادی از راه های دیگر از جمله اینستاگرام دکتر مژگان صیادی و سایت این پزشک، با او ارتباط برقراد کنید و مشکلات و بیماری های خود را از این طریق با دکتر مژگان صیادی، در میان بگذارید.

 

دکتر مژگان صیادی در بوشهر

 

 این پزشک علاوه بر فعالیت در شیراز با حصور در بیمارستان ها و مطب شخصی، قبلا در بوشهر نیز، مطب داشته است. دکتر مژگان صیادی متخصص زنان ، زایمان و نازایی، فلوشیپ نازایی و IVF و جراح زنان و زایمان، از جمله پزشکان سخت کوش و پر تلاش کشور است که علاوه بر مردم شیراز، خدمت های زیادی به مردمان بوشهر نیز، ارائه کرده است.

 

می توانید ساعات کاری دکتر مژگان صیادی در بوشهر را در سایت این پزشک مشاهده کنید. یکی از خدماتی که این پزشک به منظور افزایش راحتی و آسایش بیماران خود انجام داده است، نوبت دهی آنلاین از طریق سایت است. یعنی بیماران می توانند با وارد شدن به سایت سینا پزشک، در روزهایی که خودشان امکان مراجعه به مطب را دارند، نوبت رزرو کند. دکتر مژگان صیادی نیز، بعد از خواندن نوبت دهی ها و بررسی آن ها، برنامه های خود را به گونه ای تنظیم می کند تا برای تمام بیماران خود وقت کافی داشته باشد.

 

اینستاگرام دکتر مژگان صیادی

 

از جمله مواردی که در محبوبیت دکتر مژگان صیادی تاثیر گذار بوده و سبب شناخته شدن هر چه بیشتر ایشان شده است حضور و فعالیت دکتر مژگان صیادی در فضای مجازی و اپلیکیشن هایی نظیر اینستاگرام می باشد. از طریق صفحه ی مجازی دکتر مژگان صیادی افراد زیادی می توانند از اطلاعات مفید ایشان در حوزه دانش پزشکی بهره مند شوند. همراهان عزیز می توانند با دنبال کردن صفحه ی اینستاگرامی دکتر مژگان صیادی به آدرس @dr.sayadi.ivf از نکات آموزشی که در اختیار عموم گذاشته می شود استفاده کنند.

 

سخن پایانی

 

همانطور که گفتیم دکتر مژگان صیادی متخصص و جراح زنان و زایمان و نازایی و فوق تخصص نازایی و  IVF و نعیین جنسیت در شیراز هستند و دارای بورد تخصصی می باشند. با توجه به اهمیت تخصص ایشان به ویژه برای درمان بیماری هایی نظیر نازایی، سرطان دستگاه تناسلی، سرطان سینه، تومورهای مربوط به بارداری، حاملگی خارج از رحم، سقط جنین، ناباروری، ناهنجاری های مادرزادی، کیست های دستگاه تناسلی و... در صورت ابتلا به هر کدام از این بیماری ها و نیز با در نظر گرفتن تجربه ی دکتر مژگان صیادی می توانید به ایشان مراجعه فرمایید.

 

دکتر صیادی و با سابقه ی بسیار خوبی که در زمینه ی تشخیص بیماری های مربوط به زنان و زایمان و نازایی دارند و نیز با توجه به جراحی های موفق ایشان و عملکردی که در کسب رضایت بیماران و مراجعین خود داشته اند در بین ایرانیان نامی شناخته هستند و از محبوبیت بالایی برخوردار می باشند. با جستجوی نام و آدرس می توانید به رزرو نوبت از سایت سینا پزشک و مراجعه به ایشان بپردازید.

دکتر مژگان صیادی متخصص زنان، زایمان و زیبایی نازایی و IVF , نازایی و IVF هستند. مطب دکتر مژگان صیادی واقع در شهر شیراز قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مژگان صیادی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مژگان صیادی متخصص زنان، زایمان و زیبایی نازایی و IVF , نازایی و IVF در شهر شیراز با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مژگان صیادی را مشاهده کنید.