دریافت نوبت دکتر روزیتا ابوالقاسمی متخصص داخلی فوق تخصص کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-rozita-abolghasemi

کد نظام پزشکی: 53645

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر روزیتا ابوالقاسمی

متخصص: داخلی

فوق تخصص: کلیه و فشارخون (نفرولوژی)

اگر شما دکتر روزیتا ابوالقاسمی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر روزیتا ابوالقاسمی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

سایر پزشکان مرتبط با داخلی

نمونه کار های دکتر روزیتا ابوالقاسمی

ثبت نظر برای دکتر روزیتا ابوالقاسمی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر روزیتا ابوالقاسمی

دکتر روزیتا ابوالقاسمی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) هستند. مطب دکتر روزیتا ابوالقاسمی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر روزیتا ابوالقاسمی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر روزیتا ابوالقاسمی متخصص داخلی کلیه و فشارخون (نفرولوژی) در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر روزیتا ابوالقاسمی را مشاهده کنید.