دریافت نوبت دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-seyed-mohamad-kazem-aghamir-mohamad-ali

کد نظام پزشکی: 39849

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی

ثبت نظر برای دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی

دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر سیدمحمدکاظم آقامیرمحمدعلی را مشاهده کنید.