دریافت نوبت دکتر عیسی کریمی چیاماهی فوق تخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-eisa-karimi-chiyamahi

کد نظام پزشکی: 81911

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر عیسی کریمی چیاماهی

متخصص:

فوق تخصص: جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر عیسی کریمی چیاماهی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر عیسی کریمی چیاماهی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر عیسی کریمی چیاماهی

ثبت نظر برای دکتر عیسی کریمی چیاماهی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر عیسی کریمی چیاماهی

دکتر عیسی کریمی چیاماهی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر عیسی کریمی چیاماهی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر عیسی کریمی چیاماهی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر عیسی کریمی چیاماهی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر عیسی کریمی چیاماهی را مشاهده کنید.