دریافت نوبت دکتر مجید صفوی فوق تخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار

این صفحه جهت اطلاع شما دوست عزیز می باشد و در حال حاضر، نوبت دهی این پزشک از طریق این سایت، فعال نشده است. شما پزشک محترم میتوانید، برای فعال کردن نوبت دهی یا حذف این صفحه، با پشتیبان سایت تماس بگیرید.

dr-majid-safavi

کد نظام پزشکی: 75036

Icon Rate (از 0 نظر)

دکتر مجید صفوی

متخصص:

فوق تخصص: فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار

اگر شما دکتر مجید صفوی هستید، برای فعال سازی رایگان سامانه نوبت دهی خود بر روی دکمه زیر کلیک کنید.

من دکتر مجید صفوی هستم

کاربر عزیز، در صورتی که به مطب پزشک مراجعه کردید یا به این پزشک محترم، دسترسی دارید، لطفا به این پزشک اطلاع دهید که به سایت سینا پزشک مراجعه کنند و فرم ثبت نام پزشک را تکمیل نمایند تا نوبت دهی اینترنتی این پزشک، فعال شود. با تشکر

نمونه کار های دکتر مجید صفوی

ثبت نظر برای دکتر مجید صفوی

پاسخ
user Icon
comment

0 نظر در صف بررسی

درباره دکتر مجید صفوی

متخصص ارولوژی از سال۱۳۸۴
فوق تخصص سرطانهای ارولوژی از ۱۳۸۹
مدرس واحد بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران
عضو هیات علمی مرکز تحقیقات ارولوژی دانشگاه تاران
ریاست بخش جراحی بیمارستان فوق تخصصی تریتا

دکتر مجید صفوی متخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار هستند. مطب دکتر مجید صفوی واقع در شهر تهران قرار دارد. درحال حاضر نوبت‌ دهی اینترنتی و مشاوره آنلاین دکتر مجید صفوی در سامانه سینا پزشک فعال نمی باشد. شما پزشک محترم می‌توانید درخواست فعال شدن نوبت مطب خود را از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، نوبت مطب شما، فعال شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از دکتر مجید صفوی متخصص فلوشیپ سرطان, جراحی کلیه و مجاری ادرار در شهر تهران با شماره مطب این پزشک تماس بگیرید و یا حضوری به مطب دکتر مراجعه کنید.شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر مجید صفوی را مشاهده کنید.