دریافت نوبت پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی متخصص گوش، حلق و بینی فوق تخصص گوش و سینوس

dr-mohammad-faramarzi

کد نظام پزشکی: 31062

Icon Rate (از 50 نظر)

پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی

متخصص: گوش، حلق و بینی

فوق تخصص: گوش و سینوس

Calendar

رزرو نوبت از مطب پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی در شیراز :

برای رزرو نوبت اینترنتی مطب پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی ابتدا بر روی تاریخ مورد نظر کلیک کرده و سپس ساعت مورد نظر را انتخاب کنید.

نوبت عصر:

نمونه کار های پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی

ثبت نظر برای پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی

پاسخ
user Icon
comment

7 نظر در صف بررسی

سایر پزشکان مرتبط با گوش، حلق و بینی

درباره پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی

دکتر محمد فرامرزی بهترین پروفسور گوش، حلق و بینی شیراز

 

متخصصین گوش، حلق و بینی نسبت به آناتومی و فیزیولوژی اندام های داخلی سر، گردن، سیستم تنفسی، گواشی، سیستم های ارتباطی و حواس دارند. به همین دلیل قادر هستند که انواع مختلفی از بیماری های داخلی مربوط به این اعضا را درمان کنند. دکتر محمد فرامرزی یکی از برترین پزشکان شیراز در زمینه درمان انواع بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی می باشد. در این مقاله قصد داریم به معرفی این پزشک بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله ما را همراهی کنید.

 

اینستاگرام دکتر محمد فرامرزی

 

دکتر محمد فرامرزی اطلاعات زیادی در زمینه بیماری های مربوط به گوش، حلق و بینی داشته و هر روز اطلاعات خود را در این زمینه به روز رسانی می کند. دکتر فرامرزی در صفحات مجازی و به خصوص اینستاگرام فعالیت می کند و اطلاعات بسیار مفیدی در زمینه پزشکی در اختیار بیماران قرار می دهد. همراهان عزیز می توانند با دنبال کردن صفحه اینستاگرام دکتر فرامرزی از اطلاعات مفید این پزشک بهره مند شوند و سوالات خود را در دایرکت اینستاگرام از ایشان بپرسند. آدرس اینستاگرام دکتر محمد فرامرزی Dr.mohammad faramarzi می باشد. شما می توانید از اطلاعات مفید دکتر فرامرزی با دنبال کردن صفحه اینستاگرامی ایشان به صورت رایگان بهره مند شوید.

 

 نوبت دهی  اینترنتی و تلفنی دکتر فرامرزی شیراز از طریق سایت سینا پزشک

 

اگر به دنبال یک پزشک خوب در زمینه گوش، حلق و بینی در شیراز هستید بهترین انتخاب دکتر محمد فرامرزی می باشد‌. جهت نوبت گیری هم می توانید به صورت حضوری و هم غیر حضوری اقدام کنید. جهت نوبت گیری آنلاین می توانید وارد سایت سینا پزشک شده و از طریق اینترنتی نوبت خود را ثبت کنید.

 

نظرات در مورد دکتر محمد فرامرزی در سایت سینا پزشک

 

دکتر محمد فرامرزی به دلیل تبحر در حیطه کاری خود، خوش برخورد بودن، توضیح روند تشخیص و درمان در روال کار جز برترین پزشکان گوش، حلق و بینی در شیراز به شمار می روند. شما می توانید با مراجعه به سایت ها و صفحه های مربوط به دکتر محمد فرامرزی کامنت های رضایت بخش افراد رو مطالعه کنید. اگر توسط این پزشک بیماری خود را درمان کرده اید و از نتیجه کار رضایت دارید می توانید نظرات مثلت و رضایت بخش خود را در سایت ثبت کنید.

 

پرفسور دکتر محمد فرامرزی بهترین دکتر گوش و حلق و بینی در شیراز

 

پرفسور دکتر محمد فرامرزی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) فلوشیپ اتولوژ، فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی و همچنین عضو نظام پزشکی با شماره عضویت 31062 در شیراز می باشند.

 

برای معرفی هرچه بیشتر تخصص ایشان باید گفت که پزشکی گوش و حلق و بینی شاخه ای از علم پزشکی است که تشخیص و درمان بیماری های مربوط به گوش، حلق، بینی، سر و گردن را بر عهده دارد و در ایران این تخصص، فلوشیپ های اولوژی و نورواتولوژی (گوش)، فلوشیپ رینولوژی و جراحی آندوسکوپیک سینوس، فلوشیپ لارنگولوژی و فلوشیپ جراحی سرو گردن را شامل می شود.

 

مشکلات مربوط به گوش و حلق و بینی و سرو گردن برای تمام افراد جامعه در طول عمر ممکن است رخ بدهد و بدون شک اکثریت ما برای یک بار هم که شده به پرشکانی که در حوزه گوش و حلق و بینی تخصص دارند مراجعه کرده ایم. لذا توجه به اهمیت این تخصص و آشنایی هر چه بیشتر با پزشکانی که در این زمینه فعالیت دارند و در بین افراد شناخته شده هستند بسیار حائز اهمیت است.

 

 همانطور که گفتیم دکتر محمد فرامرزی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) فلوشیپ اتولوژ، فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی هستند و با سابقه و عملکرد بسیار خوبی که داشته اند توانسته اند نام خود را در لیست بهترین پزشکان شهر شیراز به ثبت برسانند.

 

 لازم به ذکر است که دکتر محمد فرامرزی توانسته اند در کسب رضایت بیماران خود بهترین عملکرد را داشته باشند و مراجعین ایشان به دلیل حسن رفتار و تجربه ی بالایی که دکتر محمد فرامرزی در زمینه درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی دارند همواره در نظرسنجی به نیکی از ایشان یاد می کنند.

 

شما همراهان گرامی اگر از اختلالات مربوط به گوش و حلق (گلو) و بینی و سر و گردن رنج می برید و به دنبال یک پزشک خوش نام و حاذق برای درمان بیماری خود هستید می توانید با بررسی سابقه ی دکتر محمد فرامرزی از طریق سایت سینا پزشک و اطمینان خاطر کامل به ایشان مراجعه فرمایید.

 

بهترین دکتر متخصص گوش و حلق و بینی در شیراز

 

همانطور که گفتیم پزشکی گوش و حلق و بینی شاخه ای از علم پزشکی است که تشخیص و درمان بیماری های مربوط به گوش، حلق، بینی، سر و گردن را بر عهده دارد و مشکلات مربوط به گوش و حلق و بینی و سرو گردن برای تمام افراد جامعه در طول عمر ممکن است رخ بدهد.

 

لذا در مرحله ی اول انتخاب یک متخصص که بتواند در روند درمان بیماری به شما کمک کند و سابقه ی خوب و شناخته شده ای در این زمینه داشته باشد بسیار حائز اهمیت است. در ابتدا باید بدانید معیار شما برای انتخاب پزشک متخصصی که مد نظر دارید باید مواردی نظیر حسن رفتار پزشک با بیماران خود، تجربه ی بالا و سابقه درخشان او، دلسوزی و مهربانی در رفتار با بیماران، توانایی ایجاد ارتباط با بیماران و جلب اعتماد مراجعه کننده ی خود و دانش بالای او در زمینه رشته ی تحصیلی اش باشد و همواره باید بتواند دانش خود را طبق پیشرفت های روز دنیا بالا ببرد.

 

بهتر است بدانید که یک دکتر خوب باید از وجدان کاری بالایی برخودار باشد و امکان دسترسی آسان به ایشان توسط بیمار امکان پذیر باشد از این رو اگر به دنبال یک متخصص خوب و کار بلد در زمینه ی گوش و حلق و بینی هستید ما به معرفی دکتر محمد فرامرزی می پردازیم.

 

زیرا، دکتر محمد فرامرزی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) فلوشیپ اتولوژ، فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی در شهر شیراز هستند و دارای سابقه ی درخشانی در درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق (گلو) و بینی و سر و گردن می باشند. دکتر محمد فرامرزی به خوبی توانسته اند نیاز بیماران خود را شناسایی کرده و در کسب رضایت آن ها بهترین عملکرد را داشته باشند. به همین سبب شما عزیزان با اطمینان خاطر می توانید برای رزرو نوبت و مراجعه به ایشان اقدام کنید.

 

آدرس و تلفن پرفسور دکتر محمد فرامرزی

 

اگر به دنبال آدرس و تلفن دکتر محمد فرامرزی هستید با جستجوی نامشان در گوگل می توانید آدرس دقیق ایشان را کسب کنید. مطب دکتر محمد فرامرزی در شهر شیراز، خیابان زند، روبروی بیست متری سینما سعدی، مجتمع پزشکی پارسیان، طبقه سوم واحد 12 قرار دارد و شما عزیزان اگر تمایل به برقراری تماس با مطب ایشان هستید می توانید تلفن های 07132360640و 07132360641 یا 07132360596 را شماره گیری فرمایید.

 

نوبت دهی اینترنتی پرفسور دکتر محمد فرامرزی

 

همراهان گرامی اگر تمایل به دریافت نوبت ویزیت از دکتر محمد فرامرزی هستید می توانید از طریق گوگل به صفحه ی ایشان در سایت سینا پزشک مراجعه کرده و با کلیک بر روی تاریخ و ساعت مورد نظر برای دریافت نوبت اقدام کنید و پس از دریافت نوبت اینترنتی در زمان مشخص شده به صورت حضوری به مطب دکتر محمد فرامرزی مراجعه کنید.

 

 

بیمه ها و بیمارستان های طرف قرارداد (پرفسور) دکتر محمد فرامرزی

 

از آن جایی که بیماری های بخصوصی تحت پوشش انواع بیمه ها قرار می گیرند شرایط هر بیمار و نوع درخواستی که دارد متفاوت است لذا به جهت کسب اطمینان از وضعیت بیمه ی خود بهتر است شخصا با مطب دکتر محمد فرامرزی تماس بگیرید و به بررسی این موضوع بپردازید. لازم به ذکر است که دکتر محمد فرامرزی با بیمه های تامین اجتماعی و نیروهای مسلح طرف قرارداد هستند و عمل های جراحی بیماران در بیمارستان دنا در شیراز انجام می شود.

 

سخن پایانی

همانطور که ذکر کردیم دکتر محمد فرامرزی فلوشیپ جراحی بینی و سینوس (رینولوژی) فلوشیپ اتولوژ، فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی و همچنین عضو نظام پزشکی هستند و دارای سال ها تجربه در زمینه ی درمان بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی و جراحی های سر و گردن می باشند که با عملکرد بسیار خوب خود در زمینه ی درمان این بیماری ها توانسته اند به عنوان یکی از بهترین متخصصان گوش و حلق و بینی شهر شیراز در بین تمام ایرانیان شناخته شوند و مراجعین دکتر محمد فرامرزی در تمام نظر سنجی ها همواره از ایشان به نیکی یاد می کنند.

 

 شما همراهان گرامی اگر بیماری های مربوط به گوش و حلق و بینی و سر و گردن رنج می برید می توانید با مراجعه به صفحه ی ایشان در سایت سینا پزشک برای رزرو نوبت اقدام کنید و با مراجعه به دکتر محمد فرامرزی در رابطه با درمان بیماری خود با اطمینان خاطر داشته باشید.

بیمارانی که نیاز به جراحی زیبایی بینی و حلق دارند، پذیرفته نمی شوند.

نوبت دهی مطب دکتر فرامرزی در شیراز در روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و چهارشنبه عصر امکان پذیر است و می توانید به صورت اینترنتی از سایت سینا پزشک ،‌نوبت خود را در روز دلخواه رزرو نمایید.

مطب دکتر از ساعت 12 ظهر باز می باشد.

عمل های جراحی بیماران دکتر فرامرزی در بیمارستان دنا در شیراز انجام می شود.

پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی متخصص گوش، حلق و بینی ، فوق تخصص گوش و سینوس هستند. مطب پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی واقع در شهر شیراز قرار دارد. نوبت‌ دهی اینترنتی و تلفنی و مشاوره آنلاین پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی در سامانه سینا پزشک فعال می باشد. شما پزشک محترم می‌توانید در صورت تغیر اطلاعات خود، از طریق پشتیبانی سایت سینا پزشک، اعلام کنید تا در اسرع وقت‌، ویرایش انجام شود. دوست عزیز، شما می‌توانید برای دریافت نوبت از پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی متخصص متخصص گوش، حلق و بینی در شهر شیراز از طریق سایت سینا پزشک، در تاریخ و روز دلخواه، نوبت اینترنتی خود را رزرو کنید. شما می‌توانید از طریق سامانه سینا پزشک ، آدرس و شماره تلفن مطب دکتر پرفسور ( دکتر ) محمد فرامرزی را مشاهده کنید.